12 Ekim’de Yaşanan Son Dakika Magazin Haberlerini ve Şimdiki Magazin Olaylarını Anlatıyoruz!

‘Güncel magazin haberleri neler? Bugün bir daha magazin dünyasında hangi ünlü isimler epey konuşuldu?’ üzere sorularınıza karşılık olacak haberlerin hepsi için sizi içeriğe hakikat alabiliriz…????

1. Mehmet Ali Erbil, suçlamaların akabinde Ece Ronay’ı taciz ettiğini itiraf etti!

2. FTR Uzmanı Dr. Şükran Taştan Sakarya’nın billboard reklamı toplumsal medyayı ikiye böldü!

3. Kısmetse Olur Gelin Adayı Mehtap Taşkıran, iki defa beyin ameliyatı olan kızı için yardım istedi!

4. Neslihan Atagül, giydiği beyaz elbiseyle ortalığı alev alev yaktı!

5. Burak Sergen’i aldatan Nihan Ünsal’ın sevgilisinin eşinden şok edici açıklama geldi!

6. Ceren Moray, geçtiğimiz gün ödül törenindeki davranışlarıyla dikkat çeken ve Nihal Yalçın ile polemik yaşayan Tamer Karadağlı ile ilgili açıklama yaptı!

www.instagram.com

‘Sanatsal hiç bir başarısı olmamasının yanı sıra, ‘merhaba’ dediği anda; hıyarlığını ve vasatlığını sahiplenmek yerine, onu örtmek için en primitif reflekslerle ‘ama o terörörö’ milliyetçiliği kasıp, magazin magazin dolaşarak bir bayanın başını belaya soktuğundan emin olana kadar rahatlamayacak beşerler olduğunu anladığımız tiplere, ülkedeki en kıymetli sinema ödül merasimlerinden birinde ödül verdirmek, bu tipleri itinayla var etmeye çalışmak da yalnızca bu toprakların işi. Her şey muazzam bir biçimde bu kadar mı yanlış olur, bu kadar olur.’

7. Aygün Aydın, Hakan Sabancı’ya toplumsal medyada ileti atmayı bırakmayınca mahkemelik oldu ve 17 gün zorlama mahpusu cezası aldı!

www.instagram.com

8. Demi Lovato, uzaylılara ‘uzaylı’ demeyi bırakmamız gerektiği konusunda beyin yakan açıklamada bulundu!

www.instagram.com

‘Uzaylı tabiri aşağılayıcı olduğu için onlara uzaylı demeyi bırakmalıyız.’

9. Hande Sarıoğlu, Okan Bayülgen’in programında yaptığı açıklamayla herkesi şaşırttı!

www.instagram.com

‘O gece arkadaşımın doğum günüydü. Biz pandemi kaidelerinde cumadan pazara karantinaya girdiğimiz bir periyottu. 3 kız arkadaşımla birlikte pazartesiye kadar benim konutumda kalacaktık. Ortamızdan bir arkadaşımızın da doğum günüydü. Cumartesi günü ‘İbo Show’ var. ‘İbo Show’da da Didem’in çıkacağını biliyoruz. Ben de küçüklüğümden beri okul ömrümde, düğünlerde, kermeslerde dans eden ancak dans tipi de oryantal. Zira yeterli yapıyorum bu işi, âlâ sallıyorum. Meskende bilerek topuklu giydim zira topuklu giyince daha yeterli sallıyorsun.’

10. Çaycı Hüseyin olarak tanıdığımız Alparslan Özmol, hayatını kaybettiğiyle ilgili haberlere isyan etti!

‘Yeni ‘öldü’ haberleriyle gündeme geldik. Ben anlamadım, bir tahlil bulmamız lazım. Yaşıyor muyuz, ölüyor muyuz bir karar verin.”Adamı hasta etmeyin. Sorun bende mi onlar da mı anlamadım? İlla öleceksek ‘Teşkilat’ dizisinde ölmek isterim. Teklif bekliyorum, öleceksek orada ölelim. Mizah kültürümüz tavan yapmış durumda. Kimileri beni görür görmez ‘Sen ölmedin mi?’, ‘Sen öldün’ diye yanıma geliyorlar. Toplumsal medya, ufak bir sözden bile çabucak yola çıkıp, mizah üretiyor. Bundan sıkılmadım, gündeme bile geliyorum. Benim yaptırdığımı sanıyorlar, ben yaptırmıyorum. Aslında beni yaşatmaya çalışıyorlar. Herkes beni ‘Çaycı Hüseyin’ olarak biliyor. Asıl adım Alparslan Özmol, tutulmasının sebebi de doğal bir karakter, yaşayan bir karakter. ‘Çaycı Hüseyin’ olarak anılmak hoş. Öldüreceksiniz de yavaş yavaş öldürün, bir can gitti, sekiz can kaldı. Adamı hasta etmeyin, beni televizyonda görmek istiyorlar, o niçinle yaptıklarını sanıyorum. Bu paylaşımları yapanlar ‘Bu adama toplumsal medyada reyting veriyoruz’ diyorlar. Arkadaşlar, ben nitekim her yeri geziyorum. ‘Çaycı Hüseyin’ olarak tanınıyorum. Tanınmaktan da memnunum. Siz bana karakter bulmak istiyorsanız, ‘öldü’ karakterini bulmayın, bu adam yaşıyor kardeşim, adamı hasta etmeyin’