22 Aralık’ta Yaşanan Son Dakika Magazin Haberlerini ve Aktüel Magazin Olaylarını Anlatıyoruz!

‘Güncel magazin haberleri neler? Bugün bir daha magazin dünyasında hangi ünlü isimler epey konuşuldu?’ üzere sorularınıza yanıt olacak haberlerin hepsi için sizi içeriğe yanlışsız alabiliriz…????

1. Hande Erçel’in ‘Camdaki Kız’ dizisine transfer olacağı tez edildi!

2. Uraz Kaygılaroğlu’nun ‘Üç Kuruş’ isimli dizi setinde direktörle hengame ederek seti terk ettiği söylendi!

3. Seren Serengil, ‘Söylemezsem Olmaz’ programına katılarak durumuyla ilgili açıklama yaptı!

www.instagram.com

“Aylardır ameliyatı bekliyordum. Zira İzmir’deki tabibim mide küçültme ameliyatı görüntüsünü bir türlü vermiyordu. niye kaçtıklarını anlıyoruz. Bütün organlarım yapışmış. Ameliyatım 6 saat sürecekti fakat operasyonu geçiremedim. Zira midem yok. Bu, skandal bir durum. Tabibim şunu söylemiş oldu: ‘bu biçimde bir ameliyat 70 kiloda bir beşere yapılamaz ve alt midenizi bulamadık.’ Organım yok. 3-5 kilo daha almak zorundayım.”

4. Berrak Tüzünataç, geçtiğimiz günlerde verdiği röportajda yakın arkadaşı Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk’ün kızı Mercan’ın babasına benzediğini söylemiş oldu!

www.instagram.com

“Burak’a daha epey benzettim lakin günden güne değişiyor. Daha küçücük bebek”

5. Hande Soral, toplumsal medya paylaşımıyla bir arada anne olacağını deklare etti!

www.instagram.com