25 Kasım’da Yaşanan Son Dakika Magazin Haberlerini ve Aktüel Magazin Olaylarını Anlatıyoruz!

‘Güncel magazin haberleri neler? Bugün bir daha magazin dünyasında hangi ünlü isimler epey konuşuldu?’ üzere sorularınıza yanıt olacak haberlerin hepsi için sizi içeriğe gerçek alabiliriz…????

1. Binnur Kaya, Anıtkabir’i ziyaret ettiği sırada çektiği fotoğrafları paylaşarak içimizi ısıttı!

2. Başarılı oyuncu Şifanur Gül, gerçek hayatta ‘Kırmızı Oda’ karakterinden değişik haliyle hepimizi şaşırttı!

3. Emina Jahovic, eski eşi Mustafa Sandal ile ilgili hakkında çıkan haberlere reaksiyon gösterdi!

www.instagram.com

“Ben nitekim o haberlerdeki kelamların hiç birini demedim. Beşerler epey konuşuyor benimle alakalı, ben hiç bir şey konuşmuyorum. Evet, şu an mahkemeliğiz ve ne olacağına mahkeme karar verecek. Son devirde benimle alakalı çıkan Haberler doğru değil. Çok da üzülüyorum bunları görür görmez. Ben yalnızca işimle ve çocuklarımla ilgileniyorum. Herkes için uygunluk istiyorum.”

4. Aslı Enver’in yeni arabasının 1 milyon 900 binlik pahası dudak uçuklattı!

www.instagram.com

5. Birkan Sokullu, iki yıldır bir arada olduğu Eda Gürkaynak ile evlilik hakkında açıklama yaptı!

www.instagram.com

Eda Gürkaynak, nikah için çabuk etmediklerini, bu türlü keyifli olduklarını ve evlilik planları olmadığını belirtirken Birkan Sokullu da “Mutluluğumuzu kendi etrafımızla paylaşmaya çalışıyoruz. Sinerjimiz devasa yükseklikte, umarım bu biçimde devam eder… Evlilikle alakalı rastgele bir negatif yargım yok. Her şey nasip kısmet” dedi.