30 Ekim’de Yaşanan Son Dakika Magazin Haberlerini ve Yeni Magazin Olaylarını Anlatıyoruz!

‘Güncel magazin haberleri neler? Bugün bir daha magazin dünyasında hangi ünlü isimler epeyce konuşuldu?’ üzere sorularınıza yanıt olacak haberlerin hepsi için sizi içeriğe hakikat alabiliriz…????

Son haftalarda taciz argümanlarıyla oldukça bir gündemimizi meşgul eden Mehmet Ali Erbil bir daha gündemde. Bu hafta Kanal D ekranlarında yayınlanan Gelinim Mutfakta isimli programı sunacak olan Erbil’e ve kanala yansılar yükseldi.

Başarılı basketbolcu Shaquille O’Neal’ın çocukları hakkında yaptığı açıklama herkesi şaşırttı. O’Neal erkek çocuklarına hiç bir şey bırakmayacağını ve yalnızca kız çocuklarıyla ilgileneceğini belirtti.

Beren Saat, eşi Kenan Doğulu’nun konserinde sahneye çıktı. “Aşk ile Yap” müziğinde dans eden çift, ilgiyle izlendi.

Tarkan: “Bir yanımda can Pınar’ım, öte yanımda eşsiz İstanbul Boğaz’ı… Dün gece yoktu benden daha bahtiyarı :)Gülümseyen yüz sözü E bir aşk adamı olarak ortada romantik şayet olmazsam olmaaaz????
❤
????” notuyla eşi Pınar Dilek Tevetoğlu’yla fotoğrafını paylaştı.

Konseri sırasında ‘Şinanay’ müziğinde eşlik etmeleri için mikrofon uzattığı seyirciler Galatasaray’a küfretmeye başlayınca Gülşen şoke oldu.

Göğüs kanseri tedavisine devam eden Canan Ergüder, İclal Aydın’ın moderatörlüğündeki #MemeKanseriKontrolu sloganıyla gerçekleşen yayına katıldı. Yaşadıklarını anlatan ünlü oyuncu yayın sırasında gözyaşlarını tutamadı.

Ölmek istemiyorum.. Birinci evvel çocuğumu düşündüm. Çok küçük ne yapacağım diye düşündüm. Ben daha yaşamak istiyorum. Benim aklıma birinci mevt geldi. Onunla yüzleşmek kolay olmuyor. Küçük çocuğum var aklıma bencilce şeyler geliyor. Çocuğumun beni hatırlamasını istiyorum. 17 sene daha yaşarsam yeterlidir. Çocuk 20’yi bulursa uygundur. Daha yapmak istediğim şeyler var, hoş şeyler yapıyordum üzere şeyler aklıma geldi.

Nusret spor yaptıktan daha sonra şarıl şarıl ellerinden akan terini Instagram hesabından paylaştı.