Amcası ve Kardeşi Olduğunu söylemiş olduği Adamları Konuta Alarak Kocasını Aldatan hanımın Başları Yakan Öyküsü

Fulya ile Umudun Olsun programında bir daha epey acayip bir olay yaşandı. Mustafa Önal isimli bir beyefendi, karısının ‘amcam, yeğenim, kardeşim’ diyerek konuta getirdiği erkeklerle birlikte olduğunu ve 1,5 yıl evvel meskeni terk ettiğini söylemiş oldu. Karısına ulaşmaya çalışan Mustafa Önal’ın anlattıkları başları yaktı!

Gündüz neslinin başımızı allak bullak eden programlarından biri olan Fulya ile Umudun Olsun’da bir daha epey acayip bir olay işleniyor.

Programa çıkan Mustafa Önal, eşinin 3 ay boyunca kardeşlerim diyerek meskene aldığı adamlarla bir arada olduğunu ve kendisinden 1,5 yıldır haber alamadığını söylemiş oldu.

Canlı yayına çıkan Mustafa Önal, 18 Haziran 2020’de konutu terk eden eşi Yasemin Hanım’a seslendi.

Eşinin tam 3,5 ay boyunca ‘Üvey kardeşim, yeğenim ve amcam’ dediği şahısları meskene aldığını anlatan Mustafa Önal, ”Kardeşimi fazlaca özledim onunla yatmak istiyorum’ deyip onun yanında yattı. Kardeşi, polise verdiği tabirinde Yasemin’in Trabzon’da imam nikahlı olarak biriyle yaşadığını söylemiş. 7 sene ekmeğimi yedi, ona da ihanet etti. Bir an evvelden yüzleşmek ve paka çıkmayı istiyorum’ dedi.

Yasemin Hanım’ın fotoğrafını daha evvel de ekrana verdiklerini lakin rastgele bir ihbar gelmediğini söyleyen Fulya Öztürk, “Başına bir şey gelmesinden korkuyorum” dedi.

Vallahi ne desek bilemiyoruz…

Bir de siz izleyin…

Ve yorumunuzu yapın bakalım!

Ne diyorsunuz? Her program başka şaşırtıyor!