Bugün de Gıybete Doyduk! 22 Haziran’da Magazin Dünyasında Öne Çıkan Olaylar

bir daha olaylaaaar, olaylaaaar…

1. Şeyma Subaşı hakkında çıkan argümanları yalanladıktan kısa müddet daha sonra gebe olduğunu duyurdu!

2. Gece 12’den daha sonra müziğin yasaklanmasına Rapçi Ezhel büyük reaksiyon gösterdi!

3. Kerem Bürsin’in maço olmadığını lakin geçmişte birtakım yanılgılar yaptığını söylemiş olduği açıklamaya reaksiyon yağdı!

4. Cansu Taşkın’ın makyajsız halinin nazarannler şaşkınlıktan dumura uğradı!

5. Alex Rodriguez’in, Ben Affleck’in eski sevgilisiyle bir partide yakınlaştığı tez edildi!

6. Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş, koronavirüs sebebiyle ağır bakıma alındı!

7. Cicişler olarak bildiğimiz Esra ve Ceyda kardeşler saç saça hengame etti ve ortalarına kara kedi girdi!

www.instagram.com

Ceyda Ersoy yaptığı açıklamada “Atsan atılmaz, satsan satılmaz. İsmini yazmak dahi bile istemiyorum. Benden 5 yaş büyük olan bu 82’lik hanımı ablalıktan reddediyorum. Onu tekrar asla takip etmeyeceğim. Yüzünü, gözlerini ve başka pisliklerini görmek dahi kelam konusu olamaz artık. Kız kardeşini kıskanan zavallı bir akıl hastası 37 yani 40’lık kadın” dedi.

8. Geçtiğimiz vakitte öz yeğeniyle uygunsuz imgeleri ortaya çıkan Murat Başoğlu, gittiği spor salonunda darp edildi!

9. 2018 Türkiye Hoşu Şevval Şahin ve Yiğit Marcus Aral beraberliklerini sonlandırdı!

10. Can Bonomo, katıldığı programda oğlunun tıpkı kendisine benzediğini ve doğalı 90 gün bulunmasına karşın saatlerce onun hakkında konuşabileceğini söylemiş oldu.

Öbür gıybetlere buradan ulaşabilirsiniz