Hepimizin Severek İzlediği Günahsızlar Apartmanı Karakteri Gülben Kırmızı Oda’ya Geliyor!

Çok keyifli oldum oldukça!

Ezgi Mola, Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu ve Merve Dizdar’ın mükemmel oyunculuğuyla ve hepimizi etkileyen senaryosuyla kısa müddette gönlümüzde taht kuran Günahsızlar Apartmanı’na geçtiğimiz hafta şimdilik veda etmiştik.

İnci’nin mevti, Han’ın akıl hastanesine düşmesi hepimizi kahretmişti. bir daha tüylerimizi diken diken etse de diziye yakışır bir dönem finali izlemiştik.

Buradan bilgilerina bakabilirsiniz;

Safiye ve Gülben’in bir psikoloğa ya da akıl hastanesine gitmesinin an sorununu olduğunu düşünüyorsak da ailenin “akıllı çocuğunun” akıl hastanesine düşmesi hepimizde şok tesiri yaratmıştı.

Tamam Han’ın da ruhsal sıkıntıları vardı lakin bir daha de Safiye ve Gülben’in düzeyinde olmadığı için aileyi toparlama yetisi vardı.

E doğal Safiye ve Gülben’in daha makus olmasını engelledi diye düşünüyorum ben. Bilhassa Gülben, aşkı Esat’a dokunmak, ona kavuşmak için elinden gelenin fazlasını yapacak bir bayan.

Onu hayata sıkı sıkı bağlayan da bu. Hangimizi bağlamaz ki aşk? Hangimizin ışığı olmaz ki?

Bunun için de şimdiden çalışmalara başlamış. Biz ona Günahsızlar Apartmanı’nda kısa bir süre veda etsek de TV8’de yayınlanan Kırmızı Oda’da çabasına devam edecek.

Kırmızı Oda’nın dün yayınlanan fragmanında Gülben’in parıltı yüzünü gördük önemli ciddi. Resmen Esat’ı kaybetmemek için Manolya hanımda şifa bulacak. Alışılmış inşallah!

Senin aşkından öperim be kadın!

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz;

Gülben’in bu sonucu dizinin fanlarını da oldukça bi’ keyifli etti.

Nitekim Gülben’in iyileşmeyeceğinden korkuyordum. Bu atak fazlaca düzgün oldu. Artık finalde de Gülben’in Esat’la evlenip çocuk doğurduğunu falan izleriz. Ne hoş…

Haydi yorumlara!