Mehmet Ali Erbil Nihayet İtiraf Etti! Ece Ronay’ın Taciz Suçlamalarından daha sonra Ünlü Şovmenden Tuhaf Açıklama

Ece Ronay’ın Mehmet Ali Erbil’le ilgili yaptığı taciz suçlamaları geçen haftanın en kıymetli magazin gündemlerinden bir tanesiydi. Olayla ilgili her gün yeni bir gelişme oldu, hatta Ece Ronay’ın nişanlısı Mehmet Bilir de devreye girdi. Fakat şu geldiğimiz nokta hakikaten çok farklı zira Mehmet Ali Erbil’den itiraf üzere bir açıklama geldi.

Magazin gündemi geçen hafta Mehmet Ali Erbil’in Ece Ronay’a attığı taciz bildirileriyle çalkalanmıştı hatırlarsanız.

Daha evvel Ece Ronay’ın klibinde oynayan Mehmet Ali Erbil, tezlere bakılırsa şu biçimde bildiriler atmıştı. Genç müzikçi tüm bu iletileri ifşa etti.

Bu ifşalardan daha sonra Mehmet Ali Erbil’den “Benim telefonum asistanım elinde, o iletileri ben atmadım” halinde bir açıklama yaptı.

Tüm bu olaylar gürültülü bir biçimde devam ederken Mehmet Ali Erbil, Ece Ronay’ın nişanlısı Mehmet Bilir ile bir görüntü çekip uzlaştıklarını gösterdi. Ece Ronay’ın natürel ki bu durumdan haberi yoktu ve bu uzlaşmayı kesin bir lisanla reddetti.

Olaylar bu hafta bir nebze de olsun duruldu. Hafta sonu Belarus’ta İbrahim Tatlıses’in sahne aldığı programı sunan Mehmet Ali Erbil, gazetecilerin taciz suçlamalarıyla ilgili soruya şöyle karşılık verdi:

‘İnsanın kimi vakit bu biçimde zaafları olabiliyor. Herkes beni bu biçimde kabul etti husus aslına bakarsanız kapandı’

Biz tam anlamadık. Mehmet Ali Erbil, taciz savlarını “şımarık bir çocuğun masumiyetine sığınarak” kabul mu etmiş artık? Alışmalı mıydık bunlara yani Mehmet Ali Beyefendi? Anlayan var ise anlatsın bir zahmet!