Okuldan ayrılma ve çocuk suçları: “Nisida Sahilden Sahile”, Campania’da onlarla savaşmak için doğmuş bir proje

Namik

Üye
ROMA – Seyahat acenteleri ve tur operatörleri, şef yardımcısı ve artırılmış gerçeklik/meta evrenin BT operatörü: proje dahilinde oluşturulan üç uzmanlık alanı vardır. Nisida Kıyısından Sahile gençlere ve çocuklara en dezavantajlı gerçeklerden yardım etmek. Sosyal girişim tarafından seçilen bu iddialı planın ortakları çocuklarla oradayım Lazzarella Kooperatifithe Çağ KooperatifiVittorio Veneto Devlet Yüksek Öğretim Enstitüsü, Noesis KonsorsiyumuL’Jolie Rouge DerneğiCampania Bölgesi’nin kısıtlayıcı kişisel özgürlük önlemlerine tabi tutulan kişilerin Garantörü, Çok Fonksiyonlu Gündüz Merkezi / Nisida CPI.

Projenin amacı. Adayı nihayet şehrin geri kalanıyla birleştirmek ve 15 ila 18 yaş arası gençlere iş fırsatları yaratmak için Nisida Çocuk Ceza İnfaz Kurumuna bağlı çok işlevli gündüz bakım merkezinde turizm, çevresel ve sosyal hizmetler için bir merkez oluşturulması , eğitim kurslarına kimlerin katılacağı. Staj sonrasında gençler işletme hizmetleri sektörüne girebilecekler.

23 Mart’ta randevu. Halihazırda devam eden ve gelecekte uygulanacak faaliyetler, 23 Mart Perşembe günü 9.30-15. Nisida Sahilden Sahile projesinin kaderindeki çocuklar aynı zamanda fikirleri, verileri ve projeleri tartışarak Nisida’nın geleceğini hayal etmeye çalışacaklar.

Günün sonucu. Hem Phlegrean bölgesi hem de Napoli şehrinin kentsel ve sosyal dokusu ile bütünleşmiş, Nisida’nın genel bir vizyonunu geliştirmek için bir fikir ve öneriler haritası olacaktır. Ayrıca, Vittorio Veneto Eyalet Yüksek Eğitim Enstitüsü öğrencileri, çalışma grubunun deneyimlerinin sonucunu dış dünyaya geri vermek için grafik bir yarışmaya hayat verecekler.

konular