Ona Şöhretin Kapılarını Açan Klipte Tacize Uğradığını Açıklayan Emrata, Yaşadıklarını Tek Tek Anlattı!

Dünyaca ünlü model Emily Ratajkowski, yani namıdiğer Emrata, kendisine şöhretin kapılarını açan müzik klibi Blurred Lines’ın çekimleri sırasında müzikçi Robin Thicke’in kendisini taciz ettiğini deklare etti… Olayın bilgilerina daima birlikte bakalım.

Emily Ratajkowski’yi yani namıdiğer Emrata’yı bilmeyen yoktur aranızda.

Instagram’da paylaştığı pozlarla adeta hepimizi büyülüyor desek yeridir.

Lakin bugünki mevzumuz ne Emrata’nın verdiği seksi pozlar ne de minnoş mu minnoş ailesi…

Tahminen hatırlarsınız; Emrata, 2013 yılında yayınlanan müzik klibi Blurred Lines ile şöhreti yakalamıştı. Klip birinci yayınlandığında baya bir ses getirmişti hatta.

Burdan izleyebilirsiniz.

İşte, ona şöhretin kapılarını açan bu klip hakkında bomba bir itiraf geldi kendisinden.

Blurred Lines’ın çekimleri sırasında müzikçi Robin Thicke’in kendisini elle taciz ettiğini deklare etti Emrata…

İngiliz Sunday Times, Ratajkowski’nin yapıtından birtakım kısımları okurlarıyla paylaştı. My Body (Bedenim) isimli kitapta Ratajkowski,

“Thicke, Blurred Lines isimli müziğin klibinin setinde elleriyle göğüslerimi elledi. Bir anda yabancı birinin elinin soğukluğunu ve yabancılığını göğüslerimde hissettim.”

“Arkamdan gelip elledi. Gayriihtiyari geri çekildim ve gerimi döndüğümde onun Robin Thicke olduğunu gördüm.”

“O andan daha sonra birinci sefer kendimi çıplak hissettim. Yaşadıklarımı bastırmaya çalıştım. Başım üstte gezdim ve göz temasından kaçındım. Beşerlerle bağlantımı azalttım.”

hadiseden evvel Thicke’in biraz sarhoş olduğunu söyleyen Ratajkowski,

“Thicke, tek bir hareketiyle o anda seti adamların yönettiğini herkese hatırlattı. Onun klibinde dans eden çıplak bir bayan olarak hiç bir gerçek gücüm yoktu.”

diye devam etti.

Genç modelin başına bu biçimde bir olay geldiği için hayli üzgünüz… Fakat, yüreğini toplayıp ses çıkardığı için, kendisini tebrik ediyoruz!