OnlyFans Hesabından Daha Fazla Kazanabilmek İçin Öğretmenlik bakılırsavinden İstifa Eden Bayan

OnlyFans yardımıyla kazanılan paralar hepimizi bir noktada düşündürmüyor değil… Latife bir yana, evvelce din ve tarih öğretmeni olan Monica Huldt’ın değişimi gerçekten şaşırtan. 37 yaşındaki Monica Huldt, öğretmenlikten OnlyFans hesabına ağırlaşmak için istifa etmiş. Gelin ayrıntılara birlikte bakalım.

Kaynak: https://www.dailymail.co.uk/femail/ar…

İsveç’li bayan, evvelden çocuklara din ve tarih öğretmenliği yapıyormuş.

İşini, kocasına konut hanımlığı yapmaktansa gündem olmayı tercih ettiğini belirterek bıraktığını söylemiş. OnlyFans hesabında yükselişe geçen Monica, işini de bırakınca daha fazla vakit ayırmaya başlamış.

“Eski öğrencilerim soyunmamı izlemek için para ödeyerek üye oluyor”

Monica, eski öğrencilerinin onun soyunmasını izlemek için paralı üye olduklarını söylüyor. OnlyFans abone listesinde tanıdık isimleri görür görmez kendisi de hayli şaşırmış.

‘Eski öğrencilerim bana ileti atmak için kaydoluyor ve bu vakte kadarki gördükleri en cazip öğretmen olduğumu söylüyorlar. Bu beni güldürüyor. Birinci başta garip hissediyordum fakat 18 yaşının üstündeler, o yüzden istediklerini yapabilirler.’ diyen Huldt, bu durumdan rahatsız olmadığını lisana getirdi.

Öğretmenlik mesleğini, OnlyFans mesleğine ağırlaşmak için bırakmayı yeğleyen Huldt, eski iş arkadaşlarından da bildiriler alıyormuş.

Huldt’ı takip etmeye devam eden sırf öğrencileri değil. Eski iş arkadaşları dahi onu izlemek için para ödüyormuş!

‘Eski bir iş arkadaşım ürettiğim içeriği ve görünüşümü beğendiğini söylemiş oldu. Bir oburu ise birlikte çalışırken benden bu biçimdelardan beri hoşlandığını itiraf etti. Tatlıydı.’

Erkeklerle her vakit ortasının daha güzel olduğunu söyleyen Huldt’ın aboneleri sıklıkla erkeklerden oluşuyor.

‘Tarihe ve din tarihine ilgiliyim. Evvelce ikisini de öğretiyordum.’ diyen eski öğretmen, şimdiyse OnlyFans hesabında çok keyifli.

‘Erkek iş arkadaşlarımla da aram daima düzgün olmuştu. Bir proje olduğunda daima bana yardımcı olmak isterlerdi. Çocuklarla da birebir biçimde. Zira bu biçimdelar gençtim ve beni kendilerine yakın görmüş olmalılar.’

Sevdiği işi yapmayı yeğleyen Monica, bu sonucu alırken hiç zorlanmamış.

OnlyFans hesabına ağırlaşmak için öğretmenliği bırakmak büsbütün ona ilişkin bir fikirmiş. pek keyifli olduğu görülen Monica’ya diğer kim ne diyebilir? Sevdiği işi yapıyorsa kolaylıklar dilemekten öteki bir şey yapılamaz!

Sizin bu mevzudaki fikriniz nedir? Yorumlarda buluşalım!