Oyunculuğuyla Her Projesinde İsminden Kelam Ettiren Yargı Dizisinin Savcı Pars’ı Mehmet Yılmaz Ak

Yargı dizisinde canlandırdığı Savcı Pars karakteriyle isminden kelam ettiren Mehmet Yılmaz Ak oynadığı her dizide oyunculuğuyla büyülüyor. Pekala kimdir bu Mehmet Yılmaz Ak? Detaylar için buyurun içeriğimize: ????

Yargı dizisinde canlandırdığı Savcı Pars karakteriyle isminden kelam ettiren Mehmet Yılmaz Ak bakalım kimmiş?

1986’da Diyarbakır’da dünyaya gelen Mehmet Yılmaz Ak,

eğitimini Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Kısmı’nda tamamladı.

Ben de Özledim dizisi ile televizyon dünyasına adım atan oyuncu birinci çıkışını ise 2016’da İçerde dizisi ile yaptı.

Çukur dizisinde Ersoy olarak hafızalara kazınan Mehmet Yılmaz Ak, ondan sonrasında ise Ramo dizisindeki Mazhar rolüyle beğeni toplamıştı.

Başarılı oyuncu son olarak ise Kanal D’de ekrana gelen Yargı dizisinde canlandırdığı Savcı Pars karakteriyle isminden kelam ettiriyor.

Özel ömrüyle da gündeme gelen Mehmet Yılmaz Ak’ın sevgilisinin Miss Turkey 2019’un finalistlerinden Nazlı Çetin olduğu ortaya çıktı.

Nazlı Çetin de Mehmet Yılmaz Ak üzere oyunculuk yapıyor. Birinci oyunculuk tecrübesi olarak 2020 yılında Onur Kelamı dizisinde Hicran karakterini canlandırmış.

Hem Yargı’nın Savcı Pars’ı olarak şu ortalar pek tanınan olan Mehmet Yılmaz Ak’a tıpkı vakitte Nazlı Çetin’e mesleklerinde muvaffakiyetler dileriz.

Daima hayli keyifli olun! ????