Seren Serengil’in ‘Midemi Almış, Organım Yok’ Diyerek Suçladığı Eski Hekiminden Skandal Bir Açıklama Geldi!

Seren Serengil’in ‘midemi almış, organım yok’ diyerek suçladığı eski hekimi Op. Dr. Ersin Aksu’dan birinci açıklama geldi. Seren Serengil’in palavra dediğini belirten tabip, türel süreci başlattıklarını da duyurdu.

Zayıflamak için operasyon geçirdikten daha sonra bir türlü toparlanamayan ve Dumping Sendromuna yakalanan; kendi anlattığına göre günden güne eriyen Seren Serengil, geçtiğimiz günlerde sıkıntı bir operasyon daha geçirmişti.

Bugün taburcu edilen Seren Serengil, yaptığı açıklamayla eski hekimini suçladı ve ‘Bütün organlarım yapışmış. Ameliyatım 6 saat sürecekti fakat operasyonu geçiremedim. Midemi almışlar, bu bir skandal!’ diyerek, daha evvel yanlış ameliyat kurbanı olduğunu deklare etti.

Seren Serengil, “Aylardır ameliyatı bekliyordum. Zira İzmir’deki hekimim mide küçültme ameliyatı görüntüsünü bir türlü vermiyordu.” diyerek eski hekimi Ersin Aksu’yu suçlamaya devam etti.

Ayrıyeten ‘niçin kaçtıklarını anlıyoruz. Bütün organlarım yapışmış. Ameliyatım 6 saat sürecekti lakin operasyonu geçiremedim. Zira midem yok. Bu, skandal bir durum. Hekimim şunu söylemiş oldu: ‘bu biçimde bir ameliyat 70 kiloda bir beşere yapılamaz ve alt midenizi bulamadık.’ Organım yok. 3-5 kilo daha almak zorundayım.’ açıklamasını yaptı.

Bu suçlamalar karşısında sessizliğini koruyan Seren Serengil’in hekimi Ersin Aksu, bugün avukatı aracılığıyla birinci açıklamasını yaptı!

Bütün suçlamaları reddetti!

Hekim Ersin Aksu, Seren Serengil’in palavra dediğini, bütün evrakların kendisinde olduğunu, hiç bir yere kaçmadığını, söylemiş oldukleri üzere beslenmediği için makûs duruma geldiğini ve bu karalama kampanyası için hukuksal süreç başlattıklarını deklare etti.

Bu açıklamadan daha sonra gözler Seren Serengil’e çevrildi…

Ve o da verdi, veriştirdi!

Bakalım, neler olacak?

Gelişmelerin takipçisiyiz!