UFO Gördüğünü ve Uzaylılarla Karşılaştığını Sav Eden Dünyaca Ünlü İsimler

UFO gördüğünü tez eden birfazlaca kişi var. Onlara inanan da fazlaca inanmayan da… Uzaylılarla karşılaştığını yahut UFO gördüğünü anlatan ünlüler de hepimizin ilgisini çekiyor ve söylemiş oldukleri merakla dinleniyor. Gelin UFO gördüğünü anlatan ünlü isimlere birlikte bakalım…

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/katherinepic…

1. Demi Lovato

www.instagram.com

Lovato, Joshua Tree’de Amerikalı ufolog Dr. Steven Greer ile gördüklerini argüman ettikleri bir UFO’nun fotoğraflarını yayınladı. Uzaylılarla ilgili bir program olan ‘Unidentified With Demi Lovato’nun sunucusu olduğu için pop yıldızının UFO gördüğünü sav etmesi şaşırtan değil.

2. Kesha

www.instagram.com

Kesha da Joshua Tree’de UFO gördüğünü tez eden ünlülerden. Kesha bir radyo röportajında ‘Joshua Tree’deyken bir UFO gördüm. Bir kayanın üzerinde oturuyorduk ve ansızın gökyüzünde ateş topları belirdi.’ dedi. Demi Lovato yardımıyla uzaylılarla ilgilenmeye başlayan müzikçi Entertainment Tonight’a verdiği röportajda, ‘Bütün arkadaşlarımı ve ailemi uzaylıları meditasyon yaparak yanımıza çağırmaya ikna etmeye çalışıyorum.’ dedi.

3. Russell Crowe

Crowe, Avustralya’daki ofisinin üzerinde hareket eden bir UFO’nun imgelerini yakaladığına inanıyor. Kendisi UFO’nun parlayan kırmızı ışıklarını gösteren bir görüntüyü tweetledi. Biroldukça kişi, aktörün gördüğü şeyin bir UFO değil, yalnızca camdaki yansımalar olduğunu söylemiş oldu. Crowe, ‘Kamera camın ardında değil, bir balkonda.’ diye tweet atarak savlarını savundu.

4. Alicia Keys

www.instagram.com

Alicia Keys, BuzzFeed’e verdiği bir röportajda bir UFO gördüğünü söylemiş oldu. hiçbir uzaylıyla tanışıp karşılaşmadığı sorulduğunda Keys, ‘Hepimiz gökyüzünde uçan bir şey görmedik mi ve gecenin rastgele bir saatinde uçak olamayacak neyıllar gördüğümüzü düşünmedik mi?’ dedi.

5. Aaron Rodgers

www.instagram.com

Aaron Rodgers, ‘You Made It Weird’ podcast’inde Pete Holmes’a New Jersey’de bir UFO gördüğünü söylemiş oldu.’Karlı bir geceydi. Turuncuydu ve bulutların ortasında soldan sağa hareket ediyordu ve gözden kaybolduktan daha sonra ne olduğunu merak ederek birbirimize bakarak donmuştuk. Ondan yaklaşık 30 saniye daha sonra savaş uçakları duyduk.’ dedi. Rodgers, savaş uçaklarının UFO’yu kovaladığına inanıyor.

6. Miley Cyrus

www.instagram.com

Cyrus, kendisinin ve bir arkadaşının Kaliforniya’da UFO’lar tarafınca kovalandığını sav ediyor. Cyrus, bir röportajda ‘Arkadaşımla San Bernardino’dan geçiyordum ve bir çeşit UFO tarafınca kovalandım.’ dedi. UFO’nun biçimini ‘uçan bir kar küreme aracı’ olarak nitelendirdi ve yoldaki başka biroldukça otomobilin bakmak için durduğunu sav etti. Miley, tecrübeden daha sonra sarsıldığını söylüyor. ‘Bana baktı ve göz teması kurduk. Sanırım beni sahiden sarsan şey, başımı tam olarak kavrayamadığım bir şeyin gözlerine bakmaktı.’ diyor.

7. Kurt Russell

www.instagram.com

Russell, Phoenix Lights UFO müşahedelerini bildiren pilottu. ‘Phoenix Lights’ fenomeni 1997’de gerçekleşti. Binlerce insan, Nevada, Arizona ve Meksika bölgelerinde parlayan ışıklar ve gökyüzünde V formunda bir obje gördüklerini söylemiş olduler. Kurt Russell, oğlu Oliver’la uçaktayken bu objeleri gördüğünü söylüyor.

8. Post Malone

www.instagram.com

Malone, New York, Utah ve Kaliforniya’da UFO gördüğünü argüman ediyor. Post Malone, Joe Rogan ile yaptığı röportajda birden çok UFO tecrübesi yaşadığını deklare etti. Kendisi birinci kere 16 yaşında, New York eyaletinin haricinde teyzesi ve amcasıyla bir arada kalırken UFO görmüş. ‘Kuzenimle pencereden dışarı bakıyorduk ve orada öylece duran ve daha sonra sönen bir ışık gördük.’ dedi.

9. Kendall Jenner ve Khloé Kardashian

twitter.com

İkisi de 2015’te Kaliforniya üzerinde uçan bir UFO gördüklerini Twitter’da paylaştılar. Hem Khloé Kardashian tıpkı vakitte Kendall Jenner, Los Angeles’ta parlayan bir küre gördüklerini heyecanla takipçileriyle paylaştılar. Fakat, daha sonrasında gördüklerinin yalnızca bir füze testi olduğu söylendi. Khloé ise gördüğünün bir UFO olduğunu düşündüğünü attığı bir tweetle belirtti.

10. Lupe Fiasco

www.instagram.com

Fiasco’nun uzaylılarla yakın müsabakasından kalan bir yara izi olduğu söyleniyor. Lupe Fiasco, çabucak hemen 11 yaşındayken başına gelen bir ‘dünya dışı deneyimi’ şu biçimde anlattı: ‘Duruyor ve pencereden dışarı bakıyordum ve siyah bir diskin pencerenin önünde uçtuğunu gördüm. Ayak bileğimin altında bir yara izi vardı. Nereden geldiğini bilmiyorum. Orada hiç ameliyat olmadım, düştüğümü de hatırlamıyorum.’

11. Nick Jonas

www.instagram.com

Nick Jonas, konutunun art bahçesinde bir değil üç UFO gördüğünü söylüyor. Nick Jonas 14 yaşındayken arkadaşlarıyla basketbol oynarken garip bir şey fark etti. Jonas, hususla ilgili, ‘Gökyüzüne baktım ve üç uçan daire vardı. Gerçek olduğuna ikna oldum ve internette araştırdım. Öteki eyaletlerde de tıpkı üç UFO görülmüş. Bu yüzden uzaylılara muhakkak inanıyorum.’ dedi.

12. Kacey Musgraves

www.instagram.com

Musgraves, biroldukca sefer UFO gördüğünü argüman ediyor. Us Weekly’ye konuşan Musgraves, ‘Örümceklerden ve uzaylıların beni kaçırmasından mantıksız da olsa korkuyorum. Bu mevzudan bahsetmişken birkaç UFO gördüm.’ dedi.

13. Shaquille O’Neal

www.instagram.com

O’Neal, 1997’de bir randevudayken UFO gördüğünü söylüyor. O’Neal Jimmy Kimmel’e verdiği röportajda, ‘Birbirimize baktık ve bunun bir UFO olduğunu anladım. Kimsenin ne dediği umrumda değil.’ dedi.

14. Fran Drescher

www.instagram.com

Drescher UFO gördüğüne ve hatta uzaylılar tarafınca kaçırılmış olabileceğine inanıyor. Fran Drescher, Kendisi ortaokulda babasıyla otomobildeyken bir UFO gördüğünü söylüyor. Fran’in eski kocası olan Peter Marc Jacobson, birebir vakit içinderda emsal bir tecrübe hayatış. Drescher, ‘Bence bir biçimde buluşmaya programlandık. İkimizde de birebir yara izi var. Tam olarak tıpkı yerde birebir yara izine sahibiz.’ diyor.

15. Tom DeLonge

www.instagram.com

Birçok insan Tom DeLonge’u Blink-182’nin gitaristi ve vokalisti olarak tanısa da o beraberinde tam bir UFO araştırmacısı. Tom, UFO bilgilerini toplamayı ve bulgularıyla ilgili yeni teknolojiler geliştirmeyi amaçlayan To the Stars Academy of Arts & Sciences isimli bir şirketin kurucu ortağı. DeLonge, New York Times’a yaptığı açıklamada, ‘Bir gece çölde, yıldızların içinde, ufuktan zikzak çizerek geçen hakikaten olağandışı şeyler gördüm. Bu hakikaten aklımı başımdan aldı zira hiç bir uydu bu türlü hareket etmiyor.’ dedi.

16. January Jones

www.instagram.com

Jones, Iowa’da bir tarlanın üzerinde bir UFO gördüğünü söylüyor. Kendisi Jimmy Kimmel’e verdiği röportajda gördüğünün bir UFO olduğundan emin olduğunu söylemiş oldu. Jones, ayrıyeten uzaylılara hayli düşkün olduğunu da belirtiyor.

Bu hususta siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım…