47 Yaşındaki Ünlü Oyuncu Cameron Diaz, Genç Kalmanın Sırrının Sık Sık Seks Yapmak Olduğunu söylemiş oldu!

2018 yılında oyunculuğu bıraktığını açıklayan Cameron Diaz, bu yüzden uzun müddettir göz önünde değil. Geçtiğimiz günlerde bir programa katılan eski oyuncu, beyaz perdeden uzakta nasıl yaşadığını anlatmış ve genç kalmanın sırrını açıklamış. Diaz, “Düzenli olarak idman yapıyorum, sağlıklı besleniyorum, bol su içiyorum, hayli gülüyorum ve elbette epeyce seks yapıyorum.” demiş.

Her yer aldığı üretimin hakkını sonuna kadar veren başarılı oyuncu Cameron Diaz’ı elbette ki hepiniz tanıyorsunuzdur.

Ne sinemalar yaptı, ne damgalar vurdu tarihe!

Lakin kendisi 2018 yılında “Kendine ilişkin hiç özel alanı kalmadığını” söyleyerek oyunculuğu bırakmıştı.

“Bir sinema yaptığında, sana sahip olmaları için en uygun mazerettir. Aylarca günde 12 saat orada olursun ve diğer hiç bir şey için vaktin olmaz.” demişti.

İşte bu yüzden uzun müddettir göz önünde olmayan 48 yaşındaki Cameron Diaz, katıldığı bir programda genç kalmasının sırrını açıklamış. Ve oldukça çarpıcı itiraflarda bulunmuş!

Hem oyunculuğu tıpkı vakitte hoşluğuyla bir periyoda damga vuran Cameron Diaz, beyaz perdeden uzak kaldığı periyodu eşi Benji Madden ve çocuğuna vakit ayırarak geçiriyormuş. Fakat asıl itiraf cinsel hayatıyla ilgili gelmiş!

“Düzenli olarak idman yapıyorum, sağlıklı besleniyorum, bol su içiyorum, epey gülüyorum ve elbette fazlaca seks yapıyorum.” demiş!

“Seks yardımıyla bağışıklık sistemim güçleniyor. Cildimin de güzelleştiğini söyleyebilirim. Düzenli seks kararında lekeler ve sarkmalar üzere yaşlılık tesirlerinin azaldığı, parlak, sağlıklı ve genç görünümlü bir cilde sahip olabilirsiniz.” diyerek devam etmiş konuşmasına.

Daha evvel de biroldukça ünlü bu stil itiraflarda bulunmuştu…

Ne diyebiliriz ki…

Keşke oyunculuğa geri dönse… ????