Bugün de Gıybete Doyduk! 15 Haziran’da Magazin Dünyasında Öne Çıkan Olaylar

bir daha olaylaaaar, olaylaaaar…

1. Hakan Ural’ın tabanına kadar yandaş olduğunu belirttiği açıklaması herkesi şok uğrattı!

2. Gülseren Budayıcıoğlu’nun yapıtından uyarlanan yeni bir dizinin başlayacağı ve başrolünün de Kıvanç Tatlıtuğ olacağı tez edildi!

3. Geçtiğimiz senelerda Sibel Can’ın çıplak imgelerinin çeken paparazzinin nasıl yakalandığını öğrendik!

4. Mehmet Ali Erbil’in Seda Sayın hakkındaki açıklaması gündeme bomba üzere oturdu!

5. bir arada tatile giden Hailey Bieber ve Kendall Jenner, paylaşımlarıyla dikkat çekti!

6. Bergüzar Korel, yaptığı paylaşımla önümüzdeki aylarda kucağına alacağı bebeğinin cinsiyetini paylaştı!

7. Tuğçe Kazaz’ın Mustafa Kemal Atatürk ile ilgili yaptığı açıklama beyinleri yaktı!

8. Celil Nalçakan, köpeğini şikayet etmek için kapısına not bırakan komşusuna yanıt verdi!

www.instagram.com

9. Ceyda Düvenci, eşi Bülent Şakrak’a olan aşkını romantik sözlerle ifade etti!

www.instagram.com

“Canım sevgilim, bir daha başbaşa vakit geçirmenin keyfini yaşadım seninle… ömrün ortasında elele 7 senede başardığımız, başaramadığımız, oldurduğumuz, olduramadığımız her şeye bin şükür ettim bir daha… öptüm, kokladım seni kucak kucak… güldük dolu dolu, kimi vakit de gözyaşları durmadı aktı, akamadığı vakit içindera inat… her ana kattığımız değere bin şükür… bir daha gönlü kocaman beşerler tanıdık, dostlara doyduk, evlatları özledik… ne büyük talih hepsi de… romantik yemeğin ortasına iş sıkıştırdım o an bile elimi bırakmadın varlığına bin şükür… seni epey seviyorum… hakkını aşkla verdiğimiz hergün için bize kocaman bir aferin”

10. Kanser tedavisi goren Boğaç Aksoy, tedavi süreciyle ilgili hislerini ve süreci toplumsal medya hesabında paylaştı!

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Bogac Aksoy (@bogacaksoy)’in paylaştığı bir gönderi

11. Oyuncu Bade İşcil, koronavirüs aşının kendisine çıkmamasıyla ilgili sitemde bulundu!

www.instagram.com

Ünlü oyuncu, “Bizim kesime aşı hakkı tanındı fakat çabucak hemen bana çıkmadı. Her gün sisteme girip bakıyorum. Sanki ben oyuncu değil miyim? Kuşkuya düştüm. Kısmetse, olacağım.” diyerek çabucak hemen aşı olmadığını ve sıra beklediğini belirtti.

Öbür gıybetlere buradan ulaşabilirsiniz: