Bugün de Gıybete Doyduk! 21 Haziran’da Magazin Dünyasında Öne Çıkan Olaylar

bir daha olaylaaaar, olaylaaaar…

1. Toplumsal medya hesabını oğlu Ali’ye gelen hakaretlerden daha sonra silen ünlü oyuncu Bergüzar Korel isyan etti!

2. Engin Altan Düzyatan, Pakistanlı bir toplumsal medya fenomeni olan Çaudri tarafınca dolandırıldı.

3. Farah Zeynep Abdullah saçlarıyla ilgili çıkan habere bomba üzere bir karşılık verdi.

4. Kıvanç Tatlıtuğ saçlarını uzattı, kalbimizi yine Behlül üzere çaldı…

5. Hadise’den daha sonra Demet Akalın da yaza bomba üzere bir giriş yaptı. Ünlü müzikçinin ‘Bi Daha Bi Daha’ isimli müziği hayli beğeni topladı.

6. Camdaki Kız’ın dönem finalinde yalnızca yaka kartını gördüğümüz ve heyecanla kim olduğunu öğrenmeyi beklediğimiz Hayri karakterinin Erkan Kolçak Köstendil olduğu ortaya çıktı.

7. Mehmet Ali Erbil kendisine yönetilen ‘Eşlerini hiç aldattın mı’ sorusuna oldukça enteresan bir yanıt vererek hepimizi şaşırtmayı başardı.

“Eşlerimi aldatmadım, her gece kendi konutuma geldim. Bana “Çapkın” dediler, ben de ‘Eşini aldatan erkek prostat olsun’ dedim lakin prostat olmadım. Çok güzel eş seçimlerim oldu. Dört eşimde de annemde bulamadığım sevgi ve şefkati aradım.”

8. Kendisini darp ettiği nedeni öne sürülerek Ahmet Kural’dan şikayetçi olan ünlü müzikçi Sıla şiddet savından 18 saat daha sonra müzik söylerken çekilen imgelerini Kural’ın avukatı tarafınca bilerek servis edildiğini ileri sürüp Kural’dan tekrar şikayetçi oldu.

9. Magnet Social yeni bir aile sayısı çıkararak Hande Erçel, Gamze Erçel, Kenan Doğulu, Ozan Doğulu ve Canan Doğulu kardeşler ile birlikte özel çekim gerçekleştirdi.

10. Çağatay Ulusoy ve Kıvanç Tatlıtuğ’un Tekirdağ’da bir şarap köyü yaptırmak için aldığı 2 bin dönümlük topraktan 10’ar dönüm satın aldığı ve ikilinin bu toprakta kendi şaraplarını üretmeyi hedeflediği sav edildi.

11. Kanal D’nin yeni dizisi Yargı’nın başrolleri aşikâr oldu. Perşembe günü yayın ömrüne girecek dizinin başrollerinde Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu yer alacak.

12. Cem Adrian’ın Eurovision ile ilgili attığı tweet toplumsal medyada gündem oldu.

twitter.com

Geçtiğimiz haftanın gıybetlerini de buraya bırakalım: