Crusader Kings 3 inceleme

admin

Administrator
Yetkili
Admin
Global Mod

Crusader Kings 3 incelemesi ile entrika ve savaşlarla dolu imparatorlukların yükselme hikayesine tanık ettiğimiz oyunun genel dinamiklerine bakıyoruz.
Crusader Kings 3 inceleme: Yaş 36.. Babamdan kalan toprakları genişletmeyi bırak, bu yaşıma kadar ancak elimde tutabildim. Onun ölümü ile çıkan isyanları ve hak iddialarını bastırmam neredeyse hayatımın ve mal varlığımın yarısına mal oldu. Bundan sonra ise yükselişimin ardında hiç kimse duramaz. Adımlarımı sağlam atmalı ve baba yadigari bu toprakları daha da genişletmeliyim.

Yaş: 45.. Yakın coğrafyadaki en büyük beyliklerden birinin kızıyla evlendim. En azından onların topraklarımda gözü olmayacağına emin olmam gerekiyordu. Başta şüphelerim olsa da iki beylik arasındaki ilişkiler çocuklarımın doğması ile birlikte daha da kuvvetlendi. Ellerinizden öper, bir tane erkek, bir tane kız olmak üzere iki çocuğum oldu. Kızımı hemen beşik kertiği yapmam gerekti. Erkek olana da dedemin ismini verdim. Adıyla yaşasın, henüz 7 yaşında ama ne yapıyorsam onun için yaptığımı bilmesi gerek.