Demet Özdemir’in Estetik Tezlerine Olay Yaratan Cevabı! “Fazla Kaçırdım”…

Hoş oyuncu Demet Özdemir geçtiğimiz günlerde paylaştığı fotoğraf sebebiyle estetik yaptırdı savlarına maruz kalmıştı. Toplumsal medyada ismi lisanlardan düşmeyen oyuncu gördüğü haberlere son derece esprili bir lisanla cevap verdi. Instagram hesabından efekt kullanarak yaptığı paylaşımla estetik savlarını ti’ye alan Demet Özdemir herkesi güldürdü. İşte Demet Özdemir’in o paylaşımı…

Toplumsal medyayı faal kullanan ünlülerden olan Demet Özdemir hakkında çıkan estetik savlarına verdiği yanıtla herkesi güldürdü. Estetik yaptırdığı argümanlarıyla konuşulan Özdemir, 14,2 milyon takipçili Instagram hesabında yaptığı efektli paylaşımla çıkan haberleri ti’ye aldı.

Estetik Argümanları

Oğuzhan Koç ile yaşadığı aşkla isminden kelam ettiren 29 yaşındaki oyuncu Demet Özdemir, bir şampuan markasının reklam yüzü oldu. Önceki gün lansmanda arkadaşı Mert Vidinli ile objektif karşısına geçen ünlü oyuncunun yüzündeki değişim dikkat çekmişti.

Fotoğraflar Ortası Fark

Özdemir’in paylaştığı fotoğraf ile Mert Vidinli’nin paylaştığı fotoğraf içindeki farkı nazarannler “Estetik mi yoksa filtre mi?” sorusunu sordu. Daha evvel yüz yogasına başladığını lisana getiren Demet Özdemir, estetik yaptırdığı istikametindeki söylentilere karşılık verdi.

Estetiği Fazla Kaçırdım

Filtreli bir pozunu, ‘Bugün estetiği fazla kaçırdım’ notuyla Instagram’dan paylaşan ünlü oyuncu, dedikoduları ti’ye aldı.