Dursun Özbek: Kazanandan yanayım!

SporBakani

Aktif Üye
Galatasaray Spor Kulübü Olağan Seçim Genel Heyeti, Galatasaray Lisesi’nde başladı. Başkanlık seçimi için oy kullanma süreci devam ediyor.

Galatasaray Kulübü eski liderlerinden Dursun Özbek ve Faruk Süren ile kulübün eski teknik yöneticilerinden Hamza Hamzaoğlu açıklamalarda bulundu.

“Her şey Galatasaray için”

Başkanlık için gayret eden 5 adaya da muvaffakiyetler dileyen Özbek, “Bugün Galatasaray’ın bayramı. 5 adaylı bir seçim. Galatasaray’ın tarihinde birinci kere oluyor. Pandemi şartlarına karşın iştirak gereğince fazla. Galatasaray’a iyi olmasını diliyorum. Galatasaray’ın demokrasi bayramına biz de iştirak ettik. Seçilecek lidere muvaffakiyetler diliyorum, güç bir surece giriyor. İnşallah Galatasaray’ı daha düzgün günlere taşıyacaklar. Bütün adaylara muvaffakiyetler diliyorum, her şey Galatasaray için” diye konuştu.

Öte yandan Dursun Özbek, “Gönlünüzden geçen bir aday var mı?” sıkıntıya ise, “Kazanandan yanayım” karşılığını verdi.

“Galatasaray ile ilgilenmek lazım”

Sarı-Kırmızılı kulübün eski liderlerinden Faruk Süren, “Katılım olması düzgün. Fakat daha da artmasını ben istek ediyorum. Sonuçta 8 bin 300 üye aidatını ödemiş, seçime katılabilir durumda. ötürüsıyla en az bu sayının yüzde 50’sini burada istiyorum. Galatasaray ile ilgilenmek lazım. Ben üyeyim diye gezememek lazım. İştirakin bu biçimde olması hoş. Çok aday olması da hoş. Demek ki hayli insan değişik açılardan bahse bakarak, tahlil üretip, o tahlilin hizmetini sunmak istiyor. Bu niçinle bizim oyumuzu istiyorlar. İnşallah Galatasaray için iyisi olacak” sözlerini kullandı.

“Herkes Galatasaray için en uygunu olsun istiyor”

Galatasaray kulübünün eski teknik yöneticilerinden Hamza Hamzaoğlu, “Bugün hoş olan Galatasaray ruhu pandemiye karşın burada yaşıyor olması. İnanılmaz bir kalabalık Galatasaray’a karşı misyonunu yerine getirmek için burada. Sorumluluğunun şuurunda. Yaşlısından gencine herkes Galatasaray için en düzgünü olsun istiyor. Çok kıymetli lider adaylarımız var. Hangi sonuç çıkarsa çıksın değişen bir şey olmayacak. Zira herkes Galatasaray için en düzgününü yapmaya aday oldu ve yapacaktır da. Galatasaray için iyisi olsun” tabirlerini kullandı.

KAYNAK: DHA, İHA