Eser Yenenler, Deniz Akkaya’nın ‘Şişmanlarla Görüşmüyorum’ Açıklamasına Karşılığını Buket Aydın’da Verdi!

Eser Yenenler ile Ümit Erdim, dün Haber Global’de Buket Aydın’ın konuğu oldu. Tarafını Seç programında kilo konusunu gündeme getiren Buket Aydın, ‘Deniz Akkaya şişmanlarla görüşmek istemiyorum’ demiş’ deyince Eser Yenenler de ‘Şişmanlar da Deniz Akkaya’ya bayılıyordu, Allah Allah.’ dedi.

Eser Yenenler, Ümit Erdim ile bir arada dün akşam Buket Aydın’ın Tarafını Seç programına konuk oldu.

Her telden muhabbetin döndüğü programda, Eser Yenenler verdiği yanıtlarla bir daha herkesi güldürdü. Olay bir orta kilo konusuna da geldi.

Kamera önünde bulunan insanların ‘zayıf mı olmaları gerekli?’ konusunun konuşulduğu programda Buket Aydın, Eser Yenenler’e Deniz Akkaya ile ilgili bir soru yöneltti.

Buket Aydın’ın ”Deniz Akkaya şişmanlarla görüşmek istemiyorum’ demiş’ sorusuna karşılık veren Eser Yenenler, ‘Şişmanlar da Deniz Akkaya’ya bayılıyordu, Allah Allah.’ dedi.

“bu biçimde bir şey yok.” diyerek konuşmasına devam eden Eser Yenenler “Benim programımda söylemişti.” dedi.

‘bu biçimde bir şey yok. Deniz Akkaya, benim programımda söylemişti. Olağan orada şanssız bir açıklama diyelim yani. Görüştüğü illa hayli şişman vardır. Şişman adamın programına geldi, benim programıma geldi. Alışılmış bu cümleyi kendisine sorduğumda da ‘Galiba yanlış anlaşıldım’ falan demişti. Ancak bu şekilcilik artık yoktur, açıkçası olduğunu zannetmiyorum. ‘

“Benim programıma geldiğinde de hudut olmuştu Berfu’nun hoşluğunu görür görmez.”

‘Berfu zayıf ben kiloluyum diye ‘kızı bulmuşsun, kendine bakacaksın’ dedi daima.

İşte o anlar:

Siz ne diyorsunuz bu olaya?

Deniz Akkaya işte! ????