Jennifer Aniston, birinci eserini piyasaya sürdü

yasader

Aktif Üye
Jennifer Aniston, birinci eserini piyasaya sürdü
Jennifer Aniston, geçtiğimiz günlerde lansmanını yaptığı LolaVie markasından saç bakım mamüllerini piyasaya sürdü. Hoş oyuncu, Instagram hesabından da yeni mamüllerini duyurdu.

Ünlü oyuncu, geçtiğimiz günlerde bir epey meslektaşı üzere hoşluk markası çıkardığını duyurmuştu. LolaVie ismini verdiği markanın birinci eserleri ise piyasaya sürüldü. Aniston, LolaVie ismi altında saç bakım mamüllerine önceliği verdi.

Parlaklık artırma, kolay taranabilme üzere özelliklere sahip eserler için Aniston “İsviçre çakısı gibi” benzetmesini yaptı. Eserlerin yüzde 99 oranda doğal olarak elde edildiğini belirten Aniston, mamüllerin farklı saç tiplerini kapsadığını da söylemiş oldu.

MARKASININ İSMİ İÇİN ESKİ ARABASINDAN ESİNLENMİŞ

Hoş oyuncu, yeni markası LolaVie’nin isminin California’ya taşındıktan daha sonra aldığı birinci otomobiline verdiği isimden geldiğini anlattı:
“Birisi bana otomobilime ne isim verdiğimi sordu ve onlara bakıp ‘bu sık yapılan bir şey mi’ diye sordum ve ‘Ah, evet’ dediler ve otomobilime o anda Lola ismini verdim.”

Lola kısa mühlet daha sonra yıldızın kendisi için de bir takma isim olmuş: “Bir yerlere gittiğimde ‘Lola burada’ derlerdi.”

Artık, bu takma isim Aniston’ın eser serisinin siyah-beyaz şişelerini süslüyor. Aniston farklı eserler de çıkarabileceğinin sinyallerini veriyor:

FARKLI ESERLER DE ÇIKACAK

“Şu anda saç bakım eserleri lakin başımda bir sürü fikir var. hiç bir şey için rastgele bir hudut görmüyorum.”

Aniston yeni mamüllerinin lansmanı için yaptığı hazırlıkları Instagram hesabından da paylaştı:

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Jennifer Aniston (@jenniferaniston)’in paylaştığı bir gönderi

“Uzun vakittir üzerinde çalıştığım bu projeyi size tanıtabildiğim için epey heyecanlıyım. Bu seriyi yapmak için grubumuz fazlaca sıkı çalıştı. Biz parabensiz, silikonsuz, sülfatsız, glütensiz, vegan ve natürel ki ZARARSIZ eserler hazırladık; zira hayvanlarımızı seviyoruz. Birinci eserimiz de bugün piyasaya çıkıyor.”