Kiralık Aşk, Çalıkuşu Üzere Dizilerin Çocuk Oyuncusu Melissa Cengiz’in Son Hali Yaşlandığınızı Hissettirecek

Kiralık Aşk, Çalıkuşu üzere başarılı üretimlerde yer alan çocuk oyuncu Melissa Giz Cengiz’in son hali gündem oldu.

Bizim yaz dizilerimiz sizin de bildiğiniz üzere meşhurdur. Birçoklarının da senaryosunda güzel işverenimiz yoksul fakat hoş çalışanına aşık olur ve olaylar gelişir. O klasik bilgilerin yer aldığı dizilerden biri de Kiralık Aşk’tı.

Dizinin başrollerini Elçin Sangu ve Barış Arduç paylaşmıştı. Bu ikilinin ahengini hayli beğenmiştik. 2015 yılında başlayan bu romantik güldürü serüveni toplam 2 dönem sürmüştü. Final yapana kadar Ömer ve Defne’nin öpüşeyazmaları izleyenleri hayli bir germişti.

Dört gözle öpüşmelerini daha sonra da evlenmelerini bekledik vallahi. Bizi fazlaca yükseltmişlerdi.

Tatlı atışmalarıyla, komik anlarıyla ve vakit zaman tansiyonlu sahneleriyle genel olarak bu diziyi sevmiştik. Yaz dizilerine pek fazla baht verilmezdi fakat bu projeye vermiştik.

Efendim gelelim asıl mevzumuza… Hatırlarsınız Defne ağabeyi Serdar, kız kardeşi Esra ve minnoş anneannesi Türkan’la kolay bir hayat yaşıyordu.

Defne’nin kız kardeşi Esra’yı canlandıran da bir çocuk oyuncumuz vardı. Küçük yaştan itibaren başarılı projelerde yer alan Melissa Giz Cengiz, performansıyla da takdir edilmişti.

2007 doğumlu olan bu küçük Esra’nın şimdilerde değişimini konuşuluyor. O artık büyüdü, genç bir kız oldu.

Cengiz’in son halini bakılırsanler “Sen ne orta bu kadar büyüdün?” sorusunu sormaktan kendini alamadı.

Bir de Cengiz’i biroldukca kullanıcı Lana Del Rey’e benzetti.

Vakit hakikaten süratli geçiyor…

Ben yaşlandığımı iliklerime kadar hissettim pekala siz?

Melissa Giz Cengiz, 2007 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 2012’den itibaren kameralarla tanışan oyuncu, Bir Dilek Tut (2019), Deniz ve Güneş (2018) Güldüy Güldüy Show Çocuk (2016), Kiralık Aşk (2015), Çalıkuşu (2013), Gelmeyen Bahar (2013), Bizim Okul (2013), Beni bu biçimde Sev (2013), Nerde O Yeminler (2013), Merhaba Hayat (2012), bu biçimde Bitmesin (2012) üzere birfazlaca projede yer almıştır.