Maça damga vuran anlar! Kerem ve Torrent…

SporBakani

Aktif Üye
Galatasaray’ın genç futbolcusu Kerem Aktürkoğlu, Malatyaspor maçında oyundan alınmasına fazlaca sonlandı

Kerem, Torrent’le tartışma yaşadı

Söylene söylene saha kenarına gelen Kerem, Torrent’le tartışma yaşadı. Torrent de oyuncusuna bir şeyler söylerken, Kerem ondan sonrasında kulübedeki yerine sonlu bir biçimde oturdu.

Kerem Aktürkoğlu: “Son şutu çekmemem gerekiyordu”

Müsabaka daha sonrası hususla ilgili açıklamalarda bulunan Kerem Aktürkoğlu “Geçen hafta Fenerbahçe maçına da tam güzelleşmeden çıktım, bu maç da birebir biçimde. Hocama 70 dakika oynayabilirim demiştim, son şutu çekmemem gerekiyordu. Hocam da orada ‘Ayağın uygun mi’ diye sordu. Yanlış anlaşıldıysa, herkesten özür dilerim. Bağlantımız fazlaca güzel.” tabirlerini kullandı.

Müsabakalarda sorumlulukla çıkmanın kendisini motive ettiğini lisana getiren Aktürkoğlu, şöyleki konuştu:

“kimi vakit gruba epeyce yardımcı oluyorum kimi vakit olmuyor”

“Beklediğimin üstünde sorumluluk aldığımı düşünüyorum. Her maça çıkarken bu öz itimat ile sorumlulukla çıkmak beni motive ediyor. Bu sene istediğimiz konumda değiliz. Onun verdiği baskı üzerimizde var. kimi vakit ekibe fazlaca yardımcı oluyorum kimi vakit olmuyor. Ben her maçı geride bırakıyorum.”