Paris Hilton Sessiz Sedasız Evlendi! ”Benim Sonsuzluğum Başlıyor”

Daha evvel üç defa nişanlanan ünlü müzikçi ve model 40 yaşındaki Paris Hilton Carter Reum ile sessiz sedasız evlendi. Düğününden kareler paylaşan Hilton, toplumsal medya gündemine bomba üzere düştü. Memnunluğunu hayranlarıyla paylaştı karalerde dikkat çeken ‘Benim sonsuzluğum başlıyor” açıklaması yaptı.

Dünyanın en güçlü varislerinden 40 yaşındaki Paris Hilton, tıpkı yaşlarındaki dördüncü nişanlısı Carter Reum ile muradına erdi. Hilton ile iş insanı Reum, Hilton’un dedesi Barron’ın Bel Air’deki malikanesinde hayatlarını birleştirdi. Törene Emma Roberts, Bebe Rexha, Ashley Benson, Rachel Zoe, PAula Abdul’ün de bulunduğu biroldukça ünlü düğünün konukları içindeydı.

Paris Hilton’un Instagram Paylaşımı…

Hilton, gelinliğini tam olarak göstermese de bir duvağını ön plana çıkaran bir fotoğrafını Instagram sayfasında paylaşarak, gönderisine ‘Benim sonsuzluğum bugün başlıyor’ notunu düştü.

Üç gün üç gece sürecek olan düğünün en çok merak edilen detayı da Paris Hilton’un giyeceği gelinlikti. Bir gelinliğin yanı sıra birkaç tane de beyaz gece elbisesi giyeceği bilinen Hilton, düğünüyle ilgili birinci toplumsal medya paylaşımını da yaptı.