Rus Sevgilisinden Ayrılan Türkiye Hoşu Senem Kuyucuoğlu, Tenisçi Yasemin Ada Börü’yle Aşk Yaşamaya Başladı!

2009 Türkiye Güzeli Senem Kuyucuoğlu, yarı Rus yarı İranlı sevgilisi Medis Mir’le ayrıldıktan daha sonra, tenisçi Yasemin Ada Börü’yle aşk yaşamaya başladı. Fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşan ünlü model, toplumsal medyayı salladı!

1990 yılında İzmir’de dünyaya gelen, 14 yaşında başladığı modellik mesleğinde süratle yükselip evvel Türkiye’de akabinde da dünyada ismini duyuran hoş Senem Kuyucuoğlu’nu tanımayanınız yoktur.

2009 Türkiye Hoşu olan Senem, mesleğinde zirvedeyken Amerika’da katıldığı bir partide hemcinsiyle öpüştüğü manzaraların basına yansımasıyla senelerca kabuğuna çekilmişti.

Biroldukça insan tarafında yargılanan ve içine kapanan Senem Kuyucuoğlu, geçtiğimiz aylarda içini Katarsis X-TRA programına dökmüştü.

“Yaptığım hiç bir şeyden utanmadım. Her şey benim hayatımın bir kesimiydi ve bunlarla gurur duyuyorum zira bunlar beni ben yapan şeyler. Utandığım tek şey şu oldu: kalkıp reaksiyon vermem gereken anda o denli bir noktaya getirildim ki ağlamak zorunda kaldım, mağdur olmak zorunda kaldım. Beni oraya hakikat ittiler. Kendime bunu yakıştıramadım. Cinsel eğilimim de dahil yaşadığım her şeyi insanlardan uzakta yaşamayı tercih ettim.” diyen Kuyucuoğlu, “En yakın arkadaşım tarafınca afişe edildim. Bu kadar şeyi saklayıp, bir anda kendimi odak noktası olarak buldum. Bu epey rencide ediciydi” açıklamasını yapmıştı yıllar daha sonra.

bir süre yarı Rus, yarı İranlı Medis Mir ile bağlantı yaşayan Senem Kuyucuoğlu, Nişantaşı’nda sevgilisini öperken yakalanmıştı.

Akabinde da “Evet, öpüştüğümüz doğrudur. Kendisi benim sevgilim olur. Nişantaşı’nda tıpkı konutta yaşıyoruz. Bana bakılırsa epey güzel bir kız ve hem de onu fazlaca kıskanıyorum.” demişti.

Kısa vakit evvel Medis Mir ile olan münasebetini noktalayan Senem Hanım, ortadan fazlaca geçmeden kendisine yeni sevgili yapmış.

Artık kapalı gizli hayatıyor birebir vakitte, Instagram’dan paylaşmış yeni aşkını!

İşte Senem Kuyucuoğlu’nun yeni sevgilisi… Ünlü model, tenisçi Yasemin Ada Börü’yle aşk yaşamaya başlamış!

Fotoğraflarını da bu biçimde paylaştı:

Eh, ne diyelim…

Kendilerine mutluluklar dileyelim!