Son Devirlerde İsminden Sıkça Kelam Ettiren Başarılı ve Hoş Voleybolcu: Derya Çayırgan

Hayran kaldım kendisine…

Bugün sizi başarılı voleybolcularımızdan biri olan Derya Çayırgan ile tanıştırmak istedim. Maçları az epey takip ediyorsanız onun ismini katiyen duymuşsunuzdur. Bilinmesi gereken bir isim kendisi.

1987 yılında İstanbul’da doğan oyuncu Yeşilyurt altyapısında yetişmiş ve akabinde da mesleğine Ereğli Belediyespor formasını giyerek devam etmiş.

İsmini yavaş yavaş duyurmayı başaran Çayırgan, 2012 yılında Galatasaray, 2013-14 dönemi prestijiyle de Fenerbahçe’de yerini almış. CEV Kupası, Türkiye Kupası ve Harika Kupa’da final oynamış.

2014-15 döneminde Karşıyaka, 2015-16 döneminde Çanakkale Belediyespor ve 2016-2019 yılları içinde da Halkbank’ta mesleğine devam etmiş.

2019-20 ve 2020-21 döneminde eski ekibi Galatasaray’a geri dönmüştü ama Nisan ayında ekibiyle yollarını ayırdı. Geçtiğimiz ay ise Çukurova Belediyespor’a transfer olduğu belirtildi.

Adım adım profesyonel bir biçimde mesleğinde ilerleyen oyuncunun 2016 yılında “En Düzgün Libero” seçildiğini de söylemekte fayda var.

Artık biraz da gıybet yapalım. Onun ismini yalnızca maçlarda duymadık. Geçtiğimiz yıl Murat Dalkılıç ile hakkında aşk dedikoduları çıkmıştı.

Jet süratiyle da Dalkılıç bu tezleri yalanlamıştı. Biz de bu dedikoduların niye çıktığını anlayamamıştık vallahi.

Hoşluğundan bahsetmeden içeriği sonlandırmak olmaz natürel. Bir bakan tekrar bakıyor kendisine. Hem başarılı hem hoş daha ne olsun değil mi?

Tanıştığınıza mutlu oldunuz mu? Bence olmuşsunuzdur, olmadıysanız da siz bilirsiniz artık. Şu görüntüyle da sonlandırayım: