Ünlülerin Cinsel Hayatlarına Dair Yaptıkları Çok Dürüst İtiraflarını Okurken Şaşırmanız Çok Olağan

Beni en hayli Survivor Nagihan Karadere şaşırttı galiba!

Nagihan Karadere

Eski erkek arkadaşıyla ilgili: “Benim erkekliğim bitti, kalkmıyor benimki. Ne olur bir seferlik test edelim.” teklifini “Gel bi’ çalışalım” diyerek kabul ettim” demişti.

Pınar Altuğ

“Cinsellik olmadan hayat olur mu? Asla olmaz. Benim seksapelimi ön plana çıkarıp bununla iş yapmıyor olmam, ruhumun o denli olmadığı manasına gelmiyor. Cinsellikle bir şeyleri ele geçirmeyi ucuz buluyorum. Bir de mahrem olmayı seviyorum.”

Ajda Pekkan

“Seks benim için fazlaca geri planda kalıyor. Yapılacak değerli işlerim var. Sevişmek aklıma bile gelmiyor. Artık aklım fikrim konutumda. Yeni bir konut almak istiyorum.” (1990)

Ahu Tuğba

“İş adamı Mete Has’la bir münasebet yaşadım. Çocuğu aldırttıktan daha sonra da ‘iki aydır seks yapmıyorum diye beyanatta bulundum’ Ben 16 yaşındaydım, O 42 yaşındaydı. İsmi üzere mertti, delikanlıydı. Hala da onun sevgisiyle yanıyorum. Bağlantımıza bütün bürokratlar ve Başbakanlık yapmış devlet büyükleri de şahittir. Yaşadığımız büyük bir aşktı.”

Uğur Arslan

“Annemin argümanına nazaran bir kız çocuk ne kadar bakireyse, erkek de bakir olmalıdır evlenene kadar. Ben bundan dolayı üniversite senelerıma bakir olarak geldim ve üniversite bitene kadar da cinsel bir bağ yaşamadım. Okul bitince yalnızca bir kız arkadaşım oldu ve onunla yaptığımız tek şey el ele tutuşmak ve bir defa öpüşmek oldu. Yani cinselliği yaşayamadım. Birinci deneyimim ötürüsıyla fazlaca makus oldu, anlamadım bile. İkinci tecrübem de oldu bittiye geldi ve bir daha yaşanmadı. Üçüncüde fakat cinsellik gerçekleşti.”

Mehmet Coşkundeniz

“Benim neslimde konuşma yoktu. Mahallede mahallenin ağabeylerinden öğrendik, ağzımızın suyu aka aka dinlerdik onları. Ben taşrada büyüdüm. 17-18 yaşında mahallenin ağabeyleri alıp seni randevu konutuna gdolayır, orada başarısız olursun zira karşındaki profesyoneldir. Ben geneleve gitmedim ancak ben bunu birebir mahallede oturduğum benden yaşça büyük bir bayanda yaşadım ve hayli korktum başarısızlıktan. Bir anda her şey oldu bitti.”

Kerem Alışık

“20’li yaşlarda cinselliği yaşadım, birinci flörtümü de o yaşlarda yaşadım. Benim birinci cinselliği öğrendiğim, daha doğrusu yaşadığım kişi Fahriye Abla üzere bir bayandı. O periyodun en ünlü cinsel münasebet yıldızıydı, birebir mahallede oturuyorduk. Bir gece mahallede otururken yürüyerek önümden geçti, bu biçimde fazlaca meşhurdu. Benim kim olduğumu öğrendi, beni kahveye çağırdı… O denli yaşadım.”

Tuğba Ekinci

“Cinsel hayatta sorun çıkarsa ve berbat bir cinsel hayat kelam mevzusuysa o münasebet yürümez. Benim hayatıma bakımsız bir erkek giremez. Ya sportmen ya oyuncu olmak zorunda. Kasları olmayan bir erkeğe erkek demiyorum. Erkek dediğin kamyon üzere olacak.”

Seray Sever

“İlk cinsel tecrübemi 21 yaşında evlendiğim birinci eşimle yaşadım. Biz aile olarak bakireliğe hayli ehemmiyet verirdik. Bu niçinle birinci cinsel tecrübemi de evlenince yaşadım.”

Asena

“Yatakta bir numarayımdır, adamın aklını başından alırım. Yatak odasında çılgınlık yapmak gerekirse revü kızlarını bile getiririm. Benim yanımdaki adama bakıyorlarsa keyifli oluyorum. Bir yere gideceksek onu kendi ellerimle süslüyorum.”