Uydurma Göğüs Uçlarından Ayı Kostümüne… Ünlü Müzikçi Miley Cyrus Üstsüz Pozlarıyla Gündem Oldu!

Genç yaşından itibaren müzik mesleğine atılan ve kameralar karşısında büyüyen Miley Cyrus, birkaç yıl evvel keskin bir imaj değişikliğine giderek hayranlarını hayli şaşırtmıştı. Interview mecmuası için kapak kızı olan Miley, rock müziğe duyduğu hayranlığından cinselliğe biroldukca hususta samimi itiraflarda bulundu. Mecmua için üstsüz bir biçimde kamera karşısına geçtiği fotoğrafları da adeta olay yarattı! Ayrıntılar için buyrun… ????

Kaynak: https://www.interviewmagazine.com/mus…

Miley Cyrus genç yaşta başladığı oyunculuk ve müzik mesleğinde attığı her adımla sansasyon yaratan bir isim bildiğiniz üzere.

Gençlik dizilerinden ayrıldığı devir hayranlarını şaşırtan kararlar alarak keskin bir imaj değişikliğine gitmişti kendisi.

Geçtiğimiz aylarda rock kümesi Metallica’nın ‘Nothing Else Matters’ müziğini yorumladığı müzik klibi yayınlanmış, hem pop birebir vakitte rock müzik topluluğundan beğeni ve tenkit toplamıştı.

Fakat kim ne derse desin, Miley’nin sanatçı olarak rock müziğe ve Metallica’ya duyduğu hayranlığı kümenin davulcusu Lars Ulrich ile yaptığı röportajla bir sefer daha kanıtlandı.

Amerika çıkışlı Interview mecmuasının sonbahar sayısı için çok savlı pozlarıyla kamera karşısına geçti Miley.

Tabiat temasıyla yola çıkılan çekimde düzmece göğüs uçları taktığı fotoğraflardan,

Ayı kostümlü fotoğraflara hayli konuşulacak pozlar verdi. Kendisi çekim için baştan ayağa Gucci kıyafetlere büründü.

‘Ben bir rock yıldızıyım!’ diyen Miley, verdiği röportajda özel hayatından rock müzik mesleğine, şahsi başarılarından cinsellik algısına birfazlaca hususa değindi.

“Nereye gidersem gideyim daima yanımda taşıdığım iki defterim var. Bir tanesi ahlak bedellerim, kurallarım, potansiyelim, yeteneklerim, kendime ve öteki insanlara verdiğim sözlerle dolu.”

“Geçenlerde duyduğum değerli bir alıntıyı da not ettim. Müzik kelamlarının müzikteki en yankı yaratan ve dinleyicilere ulaşan kısım olduğundan bahsediyordu.”

‘Bu olay büsbütün sözleri kullanmakla alakalı. Işık ve ateş böceğini birbirine benzetenler olabilir ancak ortada dünyalarca fark var…’

“Marilyn Monroe’nun askerler için sergilediği olağanüstü performansı bana fazlaca ilham verdi, uzun müddet o manzaralarda hem cinselliği, hem hoşluğu ve mizahı harmanlayarak insanlara nasıl umut verdiğini düşündüm.”

“Yakında 29 yaşına giriyorum ve ömrümde epeyce şey yaşadım. Ne vakit takımımla yola çıksak yalnızlıktan bahsediyoruz. birlikte çalıştığım müzisyenler içinde inanılmaz havalı beşerler var, ben çabucak hemen rock müziği keşfetmediğim vakit içinderdan müziklerimi bile dinleyip bir daha çalıyoruz.”

“‘Nothing Else Matters’ müziğinde benim ruhuma dokunan farklı bir kısım var. Stüdyoda şarkıyı seslendirirken hiç bir yapaylığa gerek duymadığım için gönlüme bakılırsa seslendirdim.”

“Tüm hayatım boyunca ‘niçin sesin erkek üzere?’ dediler, gençliğimdeki müziklerim üzere söylememi istediler. Fakat bu müzikte kendim üzere, düşük oktavda söyleyebiliyorum. Benim sesim, kendimi nasıl yansıtmak istediğimle alakalı.”

Siz ne düşünüyorsunuz bu pozlar hakkında? Yorumlarda buluşalım!